MENU
Aula_close Layer 1

Kontakt

Åbningstid:
Mandag - torsdag:  kl. 7.30 - 15.00
Fredag:                      kl. 7.30 - 14.00 

Skoleleder
Hanne Hansen
Tlf.: 44 52 56 26
mail: hanne.hansen@herlev.dk

Viceskoleleder og leder af udskolingen afd. ENG
Helle Seliger
Tlf.: 44 52 56 26
Mail: helle.seliger@herlev.dk

Faglig Leder, mellemtrin afd. ENG
Jørgen Green
Tlf.: 4452 5636
Mail: jorgen.green@herlev.dk

Faglig Leder, indskoling afd. ENG
Martin Gramstrup
Tlf.: 4452 5762
Mail: martin.gramstrup@herlev.dk

Skolesekretær afd. ENG
Gitte Nielsen
Tlf.: 4452 5626
Mail: gitte.Nielsen@herlev.dk

Skolesekretær afd. ENG
Pia Johansen 
Tlf.:  4452 5624
Mail: pia.johansen@herlev.dk

Faglig Leder, mellemtrin afd. ELV
Line Bech Pedersen
Tlf.: 4452 5625
Mail: line.bech.pedersen@herlev.dk  

Faglig Leder, indskoling afd. ELV
Anja Lemming Wittus
Tlf.: 4452 5761
Mail: anja.lemming.wittus@herlev.dk

Skolesekretær afd. ELV
Anne Boffy Neldahl
Tlf.: 4452 5606
Mail: anne.boffy.neldahl@herlev.dk